Welcome, visitor! [ Login

 

Kadınlar Yatakta Nasıl Davranmalı?

  • Listed: 23 Haziran 2018 16:36

Açıklama

Birçok kadın cinsel ilişki için yatağa gireceği ilk anlarda nasıl davranılacağı konusunda amatörce bir yaklaşım sergileyerek erkeğin o an ki hırçın isteklerine cevap verememe durumlarına maruz kalmaktadırlar. Erkeğin oldukça rahatsız olduğu bu durum karşısında kadınlara düşen görev ise bellidir.
Temiz ve Bakımlı Olun
Öncelikle cinselliğin en önemli unsurlarından birisi olan kesinlikle öpüşmektir. Sadece kadınların değil erkeklerin de ağız sağlığına önem vermesi gerekmektedir. Dişlerin fırçalanması en önemli konulardan birisidir.
Genital Bölge Temizliği
Kadınların vajina nasıl temizlenir konusunda daha önce yazmış olduğumuz paylaşımımızı dikkate alarak olası bir mantar enfeksiyonuna karşı önlem almaları gerekmektedir. Daha çok cinsellik öncesi duş alınması tavsiyeler arasındadır. Pendik escort nasıl davranacağını erkeğine çok iyi bilir.
Cinsel İlişki Sırasında Erkeğin İsteklerini Geri Çevirmeyin
Yatakta samimi anların yaşanmasını istiyorsanız erkeği özgür bırakmanız gerekmektedir. Kadının keskin hatlarını seyretmeli, hatlarına dokunmaları onlar için inanılmaz bir keyif olacağı için çekinden davranmak ya da bazı konularda hassas davranarak geri çevirmek büyük bir hata olacaktır. Bu gibi durumlarda erkek istediğini alamadığı için bir sonraki ilişkilerde tedirgin yaklaşım sergileyebilir.

No Tags

382 total views, 2 today

  

Listing ID: 1215b2e4b4400e41

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply